Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Değerlendirici Adayı Başvuru Sonuçları Açıklandı…

Güncelleme Tarihi: 16/02/2017

Bakanlığımızca sağlık kurum ve kuruluşlarının kalite değerlendirmelerinde ve akreditasyon çalışmalarında yer almak üzere, Değerlendirici kapasitesinin artırılması amacıyla 05 - 21 Ağustos 2013 tarihlerinde yapılan Değerlendirici Adayı başvuruları sonuçları açıklanmıştır.

Başvuru sahipleri, değerlendirme sonuçlarını ve sürece ilişkin detayları, 04-10 Ekim 2013 tarihleri arasında, e-posta adreslerine gönderilen şifre ve TC Kimlik Numaraları ile http://pybs.saglik.gov.tr/kybs/DegerlendiriciBasvuruLogin.aspx linkinden giriş yaparak görebileceklerdir.

Başvurusu kabul edilen adayların, yukarıdaki linkteki sonuç ekranında yer alan; “Açıklama”, “Kurallar”, “Temel Eğitim”, “Değerlendirici Olma Süreci” ve “Sözleşme” menülerini dikkatli bir şekilde incelemeleri önem arz etmektedir.

Tüm başvuru sahiplerine teşekkür eder, Değerlendirme Sürecinde yer alacak olan Değerlendirici Adaylarına başarılar dileriz.

Not: Kurumsal Kalite Sisteminden gönderilen bazı e-postalar, “Spam”, “Gereksiz e-posta” ya da “Junk mail” olarak adlandırılan alanlara gitmekte olup, gelen kutusuna ulaşamamaktadır. Bu sebeple kullanıcı şifresi içeren e-postanın, “gelen kutusu” yerine spam ya da gereksiz e-postaya gidip gitmediği kontrol edilmelidir.